Dnes nás více než kdy jindy ovlivňují především média, ale i celá řada dalších oblastí, které se týkají našeho života. Bohužel je stále více a více lidí, kteří jsou schopni všemu postupně podléhat. To jasně vede k tomu, že si nedokážou utvořit svůj obecný názor. Já jsem však jiný. Vždy se snažím o to, aby ch nepodlehl všeobecně zažité propagandě. Vždy se snažím zjistit si objektivní fakta a následně si utvořit vlastní názor. A jelikož nejsem jediný, kdo jde tímto směrem, rozhodl jsem se vytvořit právě tento blog.

Ten se týká celé řady oblastí, které se dotýkají nejenom mě, ale které se dotýkají také čtenářů, kteří na tento web pravidelně chodí. Nechci nikoho z nich, stejně ani vás jasně přesvědčovat o své pravdě nebo o tom, že je jediná možná. Chci vám nabídnout i jiný pohled na svět, než je jenom ten, který můžete znát třeba z oblasti médií. Můj blog je zkrátka pro toho, koho zajímají fakta, kdo hledá i jiné názory, stejně jako pro toho, koho zajímají osobní pohledy na věc. A to pohledy čistě mě samotného.

A kdo jsem?

Ještě v nedávné době jsem patřil do skupiny studentstva, ale nyní jsem se již postavil na vlastní nohy a stal se platným členem naší společnosti. To mi však stále nebrání v tom, zajímat se o důležité věci, stejně jako je prostřednictvím svého blogu komentovat. A i když mám jako zaměstnaný méně času, rozhodně si vždy nějaký najdu a sepíši a publikuji článek, na který se jako čtenáři tolik těšíte. A když místy mohou být mé názory radikální, nezapomínejte na to, že je to čistě můj vlastní názor. A tak je logické, že s ním nemusíte souhlasit. Může se ale objevit i druhý článek, který budete podepisovat v plném rozsahu. To není nic neobvyklého, jelikož každý jsme jiný a každý z nás si může řadu věcí vysvětlovat po svém. Důležitá je ale jedna jediná věc – nepodléhat současné propagandě a udělat si názor vlastní. A mé články vám k tomu mohou jednoduše pomoci.