Pánská stylová móda – co je hitem?

Pánská stylová móda – co je hitem?

Je až s podivem, kolik mužů se dnes neumí oblékat. Přitom podíváme-li se do minulosti, třeba na dobu mého dědečka, bylo samozřejmostí, že každý muž chodil v obleku. Současné oblečení je však výrazně uvolněnější. To ale neznamená, že je současné oblečení jakkoliv správné, nebo že by snad muži měli být spokojeni s tím, jak vypadají. Stačí se ostatně podívat na to, jak někteří z nich hodí. Špinavé oblečení, ponožky v sandálech a další trapasy, které jsou k vidění každý den. Pokud vás zajímá, jaké styly a trendy dnes v mužském světě módy fungují a jsou oblíbené, poj%dme se na ně podívat.

Roli by měla hrát hlavně elegance

Viděli jste film Dannyho parťáci? Potom si z hlavních hrdinů můžete vzít ten nejlepší možný příklad. Nemusí to být nutně oblek, ale jisté zásady by fungovat měli. Především moderní muži to vědí a tak je dnes můžeme vidět hlavně ve stylových kalhotách, kde nechybí ani dobře padnoucí košile. Kvalitní materiál navíc zajistí prodyšnost i při horkých dnech. A tak je možné takto oblečen vyrazit skutečně kamkoliv. Jsou dokonce i místa, kde je to považována za ten nejnižší možný standard. Jso totiž třeba restaurace, kam vás zkrátka bez kvalitního obleku nepustí. Nevěříte, potom si zkuste zavolat do nějaké luxusnější a ptejte se na dress-code.

Kde elegance a styl funguje poměrně dobře, to je oblast golfu. Je sice pravdou, že si mnozí myslí že tento sport je pro movitější, ale to určitě nemusí být pravdou. A co právě zde jasně letí? Stylové kalhoty nebo kraťasy, zajímavé tričko s límečkem a stylové boty. A zajímavé rozhodně je, že co můžete nosit na greenu lze nosit i jako oblečení volnočasové. Hledáte-li tedy něco stylového, inspirujte se u golfistů.

Džíny pravděpodobně nezklamou nikdy

Sice ležérnější kousek oblečení, ale rozhodně o něm nemůžeme říci, že nemá styl. V kombinaci s košilí nebo tričkem s límečkem určitě patří mezi outfit každého moderního muže. Samozřejmě jsou džíny a džíny. Pokud sáhneme po modelech od vietnamců, velmi často se nám poštěstí koupit neforemný střih, nepohodlný materiál a naprosto úděsnou barvu. Za kvalitní jeansy je totiž třeba si připlatit. Na druhou stranu bude za co. A to jak s ohledem na pohodlnost a vzhled, tak hlavně s ohledem na kvalitu materiálu. Takové kalhoty vám zaručeně vydrží dlouhé roky.

Stylizujte se

Se stylovým oblečením mnohdy souvisí také to, do jaké role se chtějí konkrétní muži jasně stylizovat. Ostatně na internetu můžete najít celou řadu různých příkladů. Pokud mám být konkrétní, určitě je nejznámější stylizací metrosexuál. Tedy muž, který o sebe dbá možná více, než je zdrávo. Stejně tak ale je oblíbenou stylizací také hipster – velmi často identifikovatelný podle vousů. Z této stylizace ale vznikl dnes zajímavý lumbersexuál. A že ho možná na první pohled nerozeznáte od bezdomovce, to je v pořádku. Na druhou stranu, ve svých kruzích může mít i tato stylizace svůj určitý zajímavý styl.